Четвъртък, 2024-04-18, 9:44 PM
Welcome Гост | RSS

Greece Corp.

Какво казват мъжете,а какво всъщност имат предвид - Greece Forum

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Greece Forum » Забавление » Фрази в междуполовото общуване » Какво казват мъжете,а какво всъщност имат предвид (Сетите ли се за нещо драскайте)
Какво казват мъжете,а какво всъщност имат предвид
StoyanoffДата: Понеделник, 2009-03-09, 10:18 PM | Съобщение # 1
Admin
Група: Administrators
Съобщения: 138
Репутация: 69
Статус: Offline
"Почини си, скъпа, много работиш" означава "Не чувам мача заради прахосмукачката".

"Отивам на риба" означава "Отивам да се напия до забрава и да вися с рибарски прът на брега на някой поток, докато рибата си плува напълно необезпокоявано".

"Да ти помогна ли с вечерята?" означава "Защо масата още не е сложена?"

"Липсваш ми" означава "Няма кой да ми изпере чорапите и тоалетната ни хартия свърши".

"Филмът е много хубав" означава "Има огнестрелно оръжие, ножове, бързи коли и мадами".

"Не съм се изгубил, знам точно къде се намираме" означава "Никой повече няма да ни види живи".

"Не вярвам в материалното благополучие" означава "Беден съм".

"Слушам те - просто мисля за разни неща" означава "Чудя се дали оная блондинка ей там носи сутиен".

"Това е женска работа" означава "Не знам как се върши".

"Готвиш точно като майка ми" означава "И тя използваше детектора за дим като таймер".

"Какво има?" означава "Каква тъпа, самопричинена психическа травма те тормози пък сега?"

"Просто си помислих за теб и ти донесох тези рози" означава "Падам си по цветарката".

"Изглеждаш страхотно" означава "Моля те, стига си мерила различни рокли - умирам от глад".

"Много мислих" означава "Не си толкова привлекателна, колкото когато бях пиян".

"Мисля, че трябва да останем просто приятели" означава "Ти си адски грозна".

"Не мога да го намеря" означава "Не ми падна само в ръцете".

"Ти си единственото момиче, което съм обичал" означава "Ти си единственото момиче, което не ме е зарязало".

"Гладен съм" означава "Приготви ми нещо за ядене".

"Много помагам вкъщи" означава "Веднъж поставих мръсен пешкир в коша за пране".

"Тя е от ония бесни феминистки" означава "Тя не ме гледа като писано яйце".

"Обичаш ли ме?" означава "Направих нещо глупаво и може да научиш".

"Наистина ли ме обичаш?" означава "Направих нещо глупаво и рано или късно ще научиш".

"Много ли ме обичаш?" означава "Направих нещо много глупаво и някой скоро ще ти каже".

"Искаш ли да отидем на кино?" означава "Много ми се чука с теб".

"Може ли да те заведа на вечеря?" означава "Много ми се чука с теб".

"Може ли да танцуваме?" означава "Много ми се чука с теб".

"Хубава рокля" означава "Хубаво деколте".

"Изглеждаш напрегната, дай да те разтрия" означава "Искам да те опипам".

"Скучно ми е" означава "Искаш ли да правим секс?"


 
Greece Forum » Забавление » Фрази в междуполовото общуване » Какво казват мъжете,а какво всъщност имат предвид (Сетите ли се за нещо драскайте)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: